Lista oddziałów PKO BP w Sopocie

pko sopot logo

Zobacz gdzie w mieście Sopot PKO BP ma oddziały. Pełna lista oddziałów godziny otwarcia, oferta banku PKO.

Bank PKO BP to jeden z najbardziej znanych banków w Polsce. Na rynku jest już kilkadziesiąt lat i przez ten czas zdobył ogromną renomę i popularność, dzięki swoim usługom na wysokim poziomie i doskonałym produktom finansowym. W banku tym jest bardzo miła i kompetentna obsługa, dlatego można u nich błyskawicznie załatwić każdą sprawę z jaką do nich przychodzimy.

Lista oddziałów PKO BP Sopot

W Polsce jest kilkanaście oddziałów tego banku. Dużą popularnością cieszą się oddziały PKO BP Sopot. Są one położone w dogodnych dla każdego lokalizacjach i nie jest trudno je znaleźć.

Oddział 1 w Sopocie znajduje się na ulicy Grunwaldzkiej 45 i jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18. Dzięki temu każdy klient może załatwić w nim swoje sprawy, niezależnie od godzin jego pracy i innych obowiązków jakie ma. W oddziale tym świadczy się przeróżne usługi bankowe.

Do najważniejszych z nich należą: usługi maklerskie, obsługa kasowa walutowa, udzielanie kredytów mieszkaniowych, Terminal POS, obsługa Małych i Średnich Przedsiębiorstw, płatności IKO, czy obsługa home banking.

W Sopocie działa także Oddział 2 Banku PKO BP. Mieści się on na ulicy Bohaterów Monte Cassino 32/34.

Bank w tej lokalizacji jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11 do 18. Wśród usług tego banku można wymienić płatności IKO, obligacje, obsługa home banking, oraz obsługa kasowa walutowa. W oddziałach tych panuje bardzo miła atmosfera, dlatego załatwianie w nich spraw przebiega szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze.

Nie trzeba czekać w długich kolejkach, co klienci bardzo sobie cenią. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, przez co czuje się w jakiś sposób wyróżniony.

Dużą zaletą tych oddziałów jest i to, że wszystko co można załatwić na miejscu w oddziale, można też załatwić przez ich strony internetowe. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy, dlatego coraz więcej klientów decyduje się na załatwianie swoich spraw poprzez Internet:

Na stronach banku, jasno i czytelnie są przedstawione wszelkie usługi i produkty banku.

Kontakt z doradcą banku PKO BP Sopot

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można się skontaktować z pracownikiem, w zależności od tego jakiego produktu szukamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *