Open Finance Gdańsk Grunwaldzka – opinie, godziny otwarcia, kontakt

open finance gdańsk logoCzy Open Finance Gdańsk Grunwaldzka to doradca godny zaufania? Czy korzystać z jego usług. Zobacz opinie klientów i naszą analizę. 

Open Finance kojarzy się nam głównie jako firma doradztwa finansowego działająca w Polsce od 2004 r w ramach grupy Getin Holding od 3 lat jest notowana na warszawskiej GPW.

Open Finance Gdańsk to duża instytucja

Zatrudnionych przez firmę ponad 700 doradców w 95 oddziałach na terenie całego kraju, w tym oczywiście Gdańsku gdzie oddziały znajdziemy na Al. Grunwaldzkiej 48 50 w dogodnej lokalizacji niedaleko Parku Akademickiego. Przychodząc do oddziału Open Finance Gdańsk otrzymamy pomoc przy wyborze najkorzystniejszego dla nas kredytu, sfinalizowania umowy z wybranym bankiem, czy też pomoc przy samym wypełnianiu dokumentów lub wyborze sposobu oszczędzania i inwestowania.

Open Finance Gdańsk Grunwaldzka

Open Finance Gdańsk Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Umów się na spotkanie

 

Open Finance Gdańsk Grunwaldzka 48/50
80-241 Gdańsk
godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Umów się na spotkanie

 

Aż 20 banków do wyboru w Open Finance

Open Finance to możliwość wyboru spośród ofert ponad 20 banków i jeszcze większej gamy znakomitych produktów finansowych pod okiem doświadczonego doradcy.

Wybór odpowiedniej strategii inwestowania to sprawa kluczowa i połowa sukcesu. Jeśli komuś trudno wyrwać się z domu lub z biura z całej oferty Open Finance może skorzystać za pomocą Internetu.

Są w internecie

Od 2010 roku funkcjonuje również tzw. Open Online, który tworzy zespół doradców internetowych. Oprócz przytoczonych wyżej usług tyle, że świadczonych w formie wirtualnej, Open Online zapewnia bankowość internetową. W ramach tejże bankowości oferowane jest np. znakomite konto noszące nomen omen nazwę ”Konto doskonałe” – prowadzone bez żadnych opłat.

W ofercie znajdują się również konta z licznymi bonusami jak tablet Lenovo oraz lokaty z wyśmienitym oprocentowaniem od 3,50% do nawet 5 %.

Opinie o Open Finance Gdańsk Grunwaldzka

Jeśli miałeś styczność z Open Finance w Gdańsku dodaj swój komentarz poniżej. W szczególności chodzi nam o Open Finance Gdańsk Grunwaldzka opinie na temat jakości obsługi i warunków proponowanych przez doradcę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *