Sprawdzony doradca finansowy w Gdańsku

Zawód doradcy finansowego w Polsce nie jest w żaden sposób regulowany. Istnieje realne niebezpieczeństwo, że padniemy ofiarą oszustwa, ale… istnieje też kilka cech po których łatwo rozpoznamy prawdziwego profesjonalistę, któremu możemy powierzyć współdecydowanie o naszych finansach. Te cechy to:

  • doświadczenie,
  • niezależność,
  • profesjonalizm,
  • zaangażowanie,
  • partnerstwo i etyka postępowania w pośredniczeniu pomiędzy klientem, a instytucjami finansowymi

pobraneW tym pośredniczeniu oczywiście na pierwszym miejscu NIE POWINNA stać prowizja doradcy. Jak znaleźć w Gdańsku takiego człowieka? Po pierwsze pytać. Kogo? Przyjaciół, znajomych, krewnych, poczta pantoflowa, to jedna z najstarszych form przekazywania sobie informacji. Ale uwaga. Marketing szeptany, nie zawsze podaje sprawdzone i wiarygodne dane. Nie ufajmy niczyjej opinii na ślepo. Spotkajmy się z poleconym doradcą i sami dajmy sobie szansę wyrobienia sobie opinii o jego osobie. Podczas rozmowy pytajmy o wszystko co nas interesuje na rynkach finansowych, w tym wypadku to BRAK CIEKAWOŚCI może być pierwszym stopniem do piekła. Zapytajmy naszego rozmówcę, o wszystkie wyżej wymienione punkty w jego zawodowym życiorysie.

Ale niech to nie będą jedynie gołosłowne deklaracje. Liczy się prawdziwa ilość produktów w ofercie, suma przeprowadzonych spraw i jakość ich przeprowadzenia, szczerość odpowiedzi i otwartość mówienia o pieniądzach. Ważna jest również gotowość stałego kontaktu, jeśli po pierwszej rozmowie doradca finansowy przestanie odbierać telefony nie mamy czego żałować.
W Gdańsku możemy szukać profesjonalnych doradców w Największych Biurach Doradztwa Kredytowego np. Open Finance:

open-finance-gdansk

 

 

 

 

Open Finance Aleja Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Umów się na spotkanie

 

Open Finance Aleja Grunwaldzka 48/50
80-241 Gdańsk
godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Umów się na spotkanie

 

Open Finance Doradcy Mobilni
ul. Partyzantów 14/104
80-254 Gdańsk
godziny spotkań ustalane indywidualnie

Umów się na spotkanie

1 Comment

  1. Ma dużą wiedzę o ofertach i też o deweloperach i ich warunkach Andrzej Lewański, ja jestem bardzo happy z hipoteki, dobrze się spłaca, z formalnościami nie było problemów, mam jasne warunki, wiem dokładnie ile płacę itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *